پایگاه نورهدایت به قلب اهل سنت
خدايا توشاهدي قصدم اين بوده اهل سنت اشتباه خودرا بفهمند به راه اهلبیت برگردند

در یکی از برنامه های شبکه وهابی کلمه بیننده ای با برنامه تماس گرفته و از بی تفاوتی این شبکه وهابی نسبت به نبش قبر جنابحجربن عدی انتقاد کرد.

ترشابی کارشناس! شبکه وهابی کلمه در پاسخ این بیننده ضمن مغالطه ای گفت: « آیا نبش قبر یک شخص مهم تر است یا کشتن هزاران انسان؟ ما در این شبکه به مسائلی که مهم تر است می پردازیم!»

این بیننده در جواب گفت: « این دو مساله هر دو مهم هستند و زمانی شما می توانید ادعا کنید که ما در شبکه به مسائلی می پردازیم که اهمیت بیشتری دارند که وقت شما محدود باشد و حال اینکه شبکه در اختیار شماست و لاقل می توانستید در مدت کوتاهی این جنایت(نبش قبر جناب حجربن عدی) را هم که از اهمیت کمی هم برخوردار نیست محکوم کنید.»

...

در ادامه وقتی کارشناس! شبکه وهابی کلمه تلاش می کرد که با بازی با کلمات و از موضوع خارج شدن طفره برود، بیننده با لحنی اعتراض آمیز گفت: « آقای ترشابی! شما نظرتان را گفتید و من همنظرم را گفتم. شما نظر ما را بپذیرید.شما چرا نمی خواهید [حرف حق را] قبول کنید؟! »

سپس کارشناس! شبکه وهابی کلمه در جواب این بیننده دست از استراتژی بیطرف بودن برداشت و به بی منطق بودن شبکه وهابی کلمه اعتراف کرده و گفت:« نه نمی پذیریم. اگر قرار باشد ما سخن شما رابپذیریم خب دیگر این تریبون نیست!!!»

از این اعتراف ترشابی برای همه بیننده ها حتی طرفداران محدود این شبکه مشخص شد که اگر همه بیننده ها یکصدا به این شبکه های وهابی بگویند که عقایدتان باطل است، سردمداران این شبکه از حرفهای بی اساس و بی منطق خود دست بر نمیدارند.

البته همانطور که بر کسی پوشیده نیست تا کنون علمای شیعه و سنی بارها و بارها این فرقه ضاله و عقاید و جنایاتشان را باطل دانسته و محکوم کرده اند ولی آنها باز هم از عقاید خود دست بر نمی دارند و مدام سعی می کنند که با اهل سنت معرفی کردن خود به مردم، در میان مخاطبین خود جا باز کرده و چهره ای مثبت! از خود نشان دهند!!

لینک فیلم سند این مطلب در آپارات:http://www.aparat.com/v/8LEuj

سوالات مخاطبین شبکه وهابی کلمه از این شبکه :

1.  استودیو شبکه کلمه کجاست؟ چرا مجریان و عوامل شبکه از پاسخ صریح به این سوال طفره می روند ؟

2.  چرا عوامل شبکه وهابی کلمه از اینکه بگویند استودیو شبکه شان در لندن است هراس دارند و حال آنکه از شماره های تلفنشان این مطلب بر هیچ بیننده ای پوشیده نیست؟ چرا با نشان دادن چند برنامه که در امارات ضبط کرده اند وانمود می کنند که استودیو شبکه در امارات است؟

3.  چرا سید! عقیل هاشمی و برخی اطرافیانش با اینکه خودشان شبکه نور را راه اندازی کرده بودند ولی بعد از مدتی با برخی عوامل این شبکه اختلاف پیدا کردند و از این شبکه جدا شدند؟

4.  چرا سید! عقیل هاشمی بعد از جدایی از شبکه نور به دیگر شبکه های وهابی مانند وصال فارسی یا  وصال حق نپیوست و شبکه کلمه را راه اندازی کرد؟

5.  چرا کارشناسان و علمای وهابی در این شبکه حضور پیدا نمی کنند و سید! عقیل هاشمی مجبور است تنها شخصی به نام عبدالله حیدری که از سطح تحصیلات حوزوی پائینی برخوردار است را در این شبکه به عنوان کارشناسِ مطرح، معرفی کند؟ آیا این به همان اختلاف هایی که بین شبکه های وهابی وجود دارد بر میگردد؟!

6.  چرا عبدالله حیدری که دائم السفر هم هست (و به قول معروف یک پایش در امارات و یک پایش در افغانستان و پاکستان و از آن طرف ساکن مدینه است و در این شهر امام جماعت یک مسجد است) هیچگاه حضوری در شبکه کلمه برنامه اجرا نمی کند و برنامه زنده ای ندارد که مستقیما به سوالات بیننده ها پاسخ دهد؟ آیا این فرار از پاسخ به بیننده ها و ضعف علمی وی در برابر سوالات منطقی بیننده ها را نشان نمی دهد؟ آیا این در لندن بودن استودیو شبکه وهابی کلمه را ثابت نمی کند؟

7.  چرا عبدالله حیدری با این همه تلاش شبانه روزه و تبلیغ فیس بوکش، هر مطلب از فیس بوکش از کمترین تعداد لایک هم برخوردار نیست؟

8.  چرا شبکه کلمه اقدام به تاسیس شبکه کلمه 2 نمود؟ آیا با این کار نمی خواست در برابر سایر شبکه های وهابی که با آن ها اختلاف دارند عرض اندام کند؟ آیا با این کار نمی خواست خود را بیشتر مطرح کند تا شاید مقداری بیننده پیدا کند؟

9.  چرا سید! عقیل هاشمی و عبدالله حیدری و سایر عوامل این شبکه هیچگاه حاضر نشده اند پیشینه ای از خود در سایت یاشبکه کلمه برای مخاطبین به نمایش بگذارند؟

10. چرا شبکه کلمه آگهی بازرگانی ندارد؟ بودجه این شبکه از کجا تامین می شود؟

11. منابع مالی شبکه کلمه کدام است؟ شما که هزینه های شبکه تان بالاست و ادعا می کنید از سایر شبکه های وهابیاز لحاظ کیفیت و امکانات فنی بالاتر هستید و هیچ شماره حسابی تا به حال اعلام نکرده اید از کجا ساپورت میشوید و سیاست های کدام دولت را پیگیری میکنید؟

12. چرا شبکه کلمه هیچگاه موضوع برنامه هایی را که بینند ه ها می توانند در آن تماس بگیرند از قبل تعیین نمی کنند؟ آیا از مطالعه و تحقیق بیننده ها قبل از برنامه هراس دارند؟

13. چرا شبکه وهابی کلمه مانند سایر شبکه های وهابی قادر به ساخت کلیپ و ... نیست؟ آیا از این روست که عوامل شبکه از لحاظ علم خیلی ضعیف اند و قادر به این کار نیستند؟ آیا ....

14. چرا کارشناسان شبکه کلمه از مناظره با کارشناسان اهل تسنن و شیعه فراری اند؟

15. چرا عوامل شبکه وهابی کلمه سعی دارند وهابیت را از اهل تسنن بدانند و همیشه هویت وهابی بودن خود را انکار می کنند؟

16. چرا هیچگاه شبکه وهابی کلمه از اسرائیل و جنگش علیه فلسطین حرفی به میان نمی آورد؟ مگر ادعا نمی کنید از اهل تسنن هستید پس چرا از برادران مسلمان خود دفاع نمی کنید؟ تا به حال چند برنامه در دفاع از مسلمانان فلسطین پخش کرده اید؟

17. سید! عقیل هاشمی و عبدالله حیدری با هزار و یک اختلافی که با دوستاشان در شبکه نور داشتند ولی آن زمان که در شبکه نور مشغول به فعالیت بودند چرا جنگ 22 روزه و 8 روزه علیه غزه را محکوم نکردند؟

18. چرا هیچگاه نام کارکنان و برنامه سازان شبکه وهابی کلمهحتی برای یک بار هم که شده در آخر برنامه ها نوشته نشده و حال اینکه این کار در همه شبکه های دنیا مرسوم است؟! آیا ترس از افشای نام کارکنان خود دارند و یا اینکه این افراد سابقه خوبی از خود در اذهان عمومی باقی نگذاشته اند؟!

19. چرا عبدالله حیدری نام خود را از شهاب ابراهیمی به عبدالله حیدری تغییر داده است؟ چرا از فاش شدن نام حقیقی خود ابا دارد؟

20. چرا ارتباط عوامل شبکه با بیننده ها در خارج از برنامه ممنوع است؟

21. سیاست شبکه وهابی کلمه از بخش خبرش چیست؟ سیاست شبکه وهابی کلمه در گزینش اخبار چیست؟ چرا هیچوقت به صراحت اعلام نشده است؟!

اخبار شبکه کلمه

22. با وجود وهابی بودن این شبکه ها و اینکه همه می دانند این فرقه ضاله نه شیعه است و نه سنی و ماموریتش اختلاف اندازی بین شیعه و سنی است آیا ادعای این شبکه مبنی بر دفاع از اهل تسنن مورد قبول واقع می شود؟

23. چرا نظرات و پیشنهادها و انتقادهای بیننده ها در مورد شبکه وهابی کلمه هیچگاه در فضای شبکه مطرح نمی شود و تنها پیام هایی از بیننده ها مطرح می شود که صراحتا تخریب شیعه را در پی دارند و نتیجه ای جز تخریب شیعه و اختلاف شیعه و سنی ندارد؟

24. چرا خیلی از برنامه های شبکه کلمه تکرار میشود؟ آیا کمبود برنامه دارند  یا اینکه میخواهند خیلی از حرفهای زده شده در برنامه ها در ذهن مخاطب تثبیت شود یا سیاست دیگری دارند؟!

25.  چرا عضو القائده بودن عبدالله حیدری سریعا از سوی شبکه تکذیب شد و سایر مطالب در مورد این شخص که در فضای مجازی مطرح شده است در این شبکه حتی حرفی از آن زده نمی شود؟

26. چرا یکسری افراد هستند که در همه برنامه ها با نام های مختلف تماس میگیرند؟ آیا این افراد از عوامل شبکه هستند؟ یا اینکه نه از عوامل نیستند ولی کسی جز این ها با برنامه های شبکه وهابی کلمه تماس نمی گیرد؟

27. دلیل دعوت از کسانی مانند شیرین عبادی که سردمدار مخالفت با احکام اسلامی مانند حجاب و قصاص و ... است و خود کشف حجاب می کند و دیگران را به این کار دعوت می کند و برنده جایزه آزادی جنسی است و ... در شبکه وهابی کلمه چیست؟

28. چرا شبکه وهابی کلمه برای رسیدن به اهدافش (که همان اختلاف شیعه وسنی است) با  اشخاصی که مخالفتشان با اسلام و احکام اسلامی زبانزد عام و خاص است همسو می شود و از آن ها با تعابیر بلندی یادمی کند؟ آیا این همان هدف وسیله را توجیه می کند نیست که همیشه عوامل شبکه وهابی کلمه، شیعیان را به آن متهم می کنند؟!

29. چرا کارکنان و کارشناسان شبکه های وهابی مخصوصا عبدالله حیدری در واکنش به اخبار زردی مانند منتشر شدن عکس های یک بازیگر، زود دست به توهین و فتوا می شوند ولی در واکنش به اخباری مانند نبش و تخریب قبر جناب حجربن عدی و دیگر جنایات وهابیون مدام طفره می روند؟!

30. چرا عبدالله حیدری که در سایر شبکه های وهابی برنامه داشت به یکباره از این شبکه ها جدا شد و یا اینکه کنار گذاشته شد و طی بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل یکسری گرفتاریهای کاری نتوانسته ام در خدمت! شما عزیزان باشم و به یکباره پس از گذشت مدت کوتاهی از تاسیس شبکه کلمهسر از این شبکه پیدا کرد؟! آیا این مساله به همان اختلاف هایی که بین این شبکه های وهابی است برمی گردد؟!

31. ...؟!

32. ...؟؟! و...

این ها سوالاتی است که در ذهن مخالفین وهابی ها و همچنین بسیاری از بیننده هایی که برنامه های شبکه های وهابی را  دنبال می کنند نقش بسته است ولی متاسفانه هیچگاه از سوی عوامل این شبکه های وهابی پاسخی به این سوالات داده نشده است!!!

از همه خوانندگان عزیز خواستاریم که اگر شما جوابی از سردمداران این شبکه ها برای این سوالات گرفتید و یا اینکه خود جوابی برای این سوالات داشتید حتما_ لطفا سایر خوانندگان را بی خبر نگذارید.

[ شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 11:16 ] [ طاها ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بازدید کننده محترم دقایقی وقت بذاربخون..
توهین نکردم فقط حقایق نوشتم
خدایا تو شاهد باش آنچه به صلاح اهل سنت بود گفتم..
روز قیامت حرفی برای گفتن ندارید..
سلام

به وبلاگ شیعه شناسی و پایگاه هدایت اهل سنت خوش آمدید

هدف این وبلاگ ایجاد تفرقه نیست بلکه هدف ما روشن شدن حقیقت است.
وحدت نباید مانع روشن شدن حقیقت شود.

در این وبلاگ با کمک گرفتن از قرآن و عقل و روایت از کتب اهل تسنن یا کتب ارزشمند شیعه حقانیت مذهب شیعه را ثابت خواهیم کرد.

این وبلاگ آماده است تا تمام سوالات اعتقادی شما را پاسخ گوید.

امیدوارم باز هم به ما سر بزنید.
اگر توسط این وب مطلبی یاد گرفتید یا در شیعه شدن و هدایت شما نقش داشته
نام و شماره تماس در قسمت نظرات بذارید مطمئنا به کسی نشان داده نخواهد شد..

برادرسنی اگر غیر از توهین و شیعه کشی جوابی داری لطفا جوابم بده..

اگر رسول الله بهتون بگه در حجه الوداع در غدیرخم طبق آیه 55 و67 سوره مائده
از 120هزارنفربیعت گرفتم برای خلافت علی چرا حرف مرا قبول نکردید چه جوابی میدید؟؟؟؟؟
اگر کسی مادرت بکشه میتونی بگی هم مادرم دوس دارم هم قاتلشو؟؟؟
کشتن فاطمه زهرا از منابع خودتون قابل اثباته...
اگر فاطمه را جناب عمر نکشته کی کشته؟؟
قبرش کجاست؟؟؟
چرا در 18سالگی شهید شد؟؟
چرا ابوبکر وعمر را راه نداد و وصیت کرد براش این 2نفر نماز نخونن؟؟؟
چرا جواب سلام این 2نفر را نمیداد؟؟
چرا بعد هر نماز این 2 نفر را نفرین میکرد؟؟؟؟الامامه والسیاسه
ای اباذر اگر تمام عالم رفت یک طرف و علی تنها رفت یک طرف دنبال علی برو..که حق باعلیست..
پس چرا عایشه به جنگ خلیفه و برادر رسول الله رفت
و 20هزار مسلمان را در جمل به کشتن داد؟؟؟
کدام مادری حاضر به کشتن بچه هاش میشه؟؟؟
جناب عایشه غبراز تیرباران کردن جنازه امام حسن
و تحمیل جنگ جمل وکشته شدن 20هزارنفر مسلمان چه خدمتی به اسلام کردن؟؟؟؟؟منتظرجوابم
امکانات وب